Programmatie


00:00 - 08:00
Continu Muziek
08:00 - 10:00
Goede Morgen Antwerpen

Met Mark Maxi

10:00 - 12:00
De Klankentapper

Met Jan Van Dam

12:00 - 14:00
Café Minerva

Met Wilfried

14:00 - 16:00
Souvenir Souvenir

Met Luc Leman

16:00 - 18:00
De Hut van Van Put

Met Lou Van Put

18:00 - 20:00
Continu Muziek
20:00 - 21:00
Popcorn City

Met Jan Van Deyck

21:00 - 00:00
Continu Muziek
00:00 - 08:00
Continu Muziek
08:00 - 10:00
Goede Morgen Antwerpen

Met Danny Van Tichelen,

10:00 - 12:00
Cocktails

Met Richard Cools

12:00 - 14:00
Music All Inn

Met Rik Bette

14:00 - 16:00
Romantica

Met Eddy De Haas

16:00 - 18:00
Apero

Met Cis Van De Bist

18:00 - 20:00
Music Maestro Please

Met Eddy Van Dessel

20:00 - 22:00
Eenzame Harten

Met Marcus

22:00
Continu Muziek
00:00 - 06:00
Continu Muziek
06:00 - 08:00
For the early Birds

Met Piet Keizer

08:00 - 11:00
Goede Morgen Antwerpen

Met Domien De Smet

11:00 - 14:00
Al fluitend door de middag

Met Gilbert

14:00 - 16:00
Play a simple melody

Met Mon De Lathouwer

16:00 - 18:00
High Society

Met Martin De Reijer

18:00 - 20:00
Jukebox

Met Marc Uyttenhove

20:00 - 22:00
De jaren stillekes

Met Achilles Van der Donck

22:00 - 00:00
Het Slaapmutske

Met Maarten Van Ghendt

00:00 - 06:00
Continu Muziek
06:00 - 08:00
For the early Birds

Met Piet Keizer

08:00 - 10:00
Goede Morgen Antwerpen

Met Leo De Vlieger

10:00 - 12:00
Minerva's Service

Met Eddy Van Balder & Jan Van Dam

12:00 - 14:00
Django

Met Jan de Duinenman

14:00 - 16:00
Siesta

Met Willem Van Walem

16:00 - 18:00
Klanken Boeket

Met Eddy Deschutere

18:00 - 20:00
Unchained Melody

Met Johan Van Oekelen

20:00 - 22:00
De Muziektrein

Met Fred Medley

22:00 - 00:00
Door de nacht klinkt een lied

Met Cis Van De Bist en Frankie Boy

00:00 - 06:00
Continu Muziek
06:00 - 08:00
For the early Birds

Met Piet Keizer

08:00 - 10:00
Goede Morgen Antwerpen

Met Leo De Vlieger

10:00 - 12:00
De Pepermolen

Met Richard Cools

12:00 - 14:00
De Notenbalk

Met Johnny Van Dijck

14:00 - 16:00
De Schatkamer

Met Domien De Smet

16:00 - 18:00
The Music Box

Met Omer Braem

18:00 - 20:00
Melodiecarrousel

Met Eddy Van Balder

20:00 - 22:00
De Blauwe Planeet

Met Bert De Grote Onbekende

22:00 - 00:00
De Nachtwacht

Met Achilles Van der Donck

00:00 - 06:00
Continu Muziek
06:00 - 08:00
For the early Birds

Met Piet Keizer

08:00 - 10:00
Goede Morgen Antwerpen

Met Katia

10:00 - 12:00
De Notenkraker

Met Julien Van Noten

12:00 - 14:00
De Notenbalk

Met Swa De Koning

14:00 - 16:00
Memories

Met Maria

16:00 - 18:00
Let the good times roll

Met Rob De Keyser

18:00 - 20:00
Muzikale Gevoelens

Met Robert

20:00 - 22:00
Continu Muziek
22:00 - 00:00
Muziek Mozaiek

Met Eddy Deschutere

00:00 - 06:00
Continu Muziek
06:00 - 08:00
For the early Birds

Met Piet Keizer

08:00 - 10:00
Goede Morgen Antwerpen

Met Danny Van Tichelen

10:00 - 12:00
Nostalgische Klanken

Met Jan Van Dam

12:00 - 14:00
Sing and Swing

Met Ivan

14:00 - 16:00
Met een Lied in Mijn Hart

Met Mon De Lathouwer

16:00 - 18:00
Het land van de glimlach

Met Lou Van Put

18:00 - 20:00
Afternoon Delight

Met Marc Gerard

20:00 - 22:00
T' Is van datte !

Met Willem Van Walem

22:00 - 00:00
De Platenbazaar

Met Marc Gerard